Youtube Multi Downloader

Darmowy YouTube Downloader to dość prosta aplikacja o oczywistej nazwie. Został zaprojektowany, aby zapewnić prosty sposób na pobieranie filmów z YouTube i zapisywanie ich na komputerze w różnych formatach.

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, główny interfejs składa się z jednego okna, które zawiera wszystkie opcje konfiguracji, umożliwiając przechwytywanie wideo w zaledwie kilku krokach.

Użycie nie może być łatwiejsze, ponieważ wystarczy wkleić adres URL filmu lub wprowadzić go ręcznie, wybrać format wyjściowy, preferowaną jakość i nacisnąć przycisk „Pobierz”, aby przejść do faktycznego procesu pobierania.

Jedną z zalet tej aplikacji jest wbudowane narzędzie do konwersji wideo, które umożliwia pobieranie wideo i konwertowanie go w tym samym czasie. Obsługiwanych jest wiele formatów wyjściowych, a mianowicie FLV, MP4, AVI (Xvid MPEG-4), MOV (kompatybilny z QuickTime, iPodami i iPhone’ami), MP4 (obsługiwany przez iPady, iPhone4 i urządzenia PSP), 3GP (kompatybilny z większością telefonów komórkowych) , WMV lub MP3. Dla każdego z nich możesz wybrać żądaną jakość wyjściową (dostępne są opcje wysoka, średnia, niska).

Po wybraniu żądanej konfiguracji naciśnięcie przycisku „Pobierz” rozpoczyna proces. Aplikacja szybko wykonuje zadanie pobierania i konwersji i zapisuje pliki multimedialne w lokalizacji wyjściowej o wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Dostępny w wielu językach darmowy program YouTube Downloader to wszechstronne narzędzie, które umożliwia szybkie pobieranie klipów YouTube i automatyczne konwertowanie ich na różne formaty. Łącząc łatwość użycia z dużą szybkością, ta aplikacja jest realnym rozwiązaniem programowym dla każdego, kto szuka intuicyjnego programu do pobierania filmów, odpowiedniego dla wszystkich typów użytkowników, niezależnie od ich poziomu umiejętności.

http://wdzsoft.com/download_youtube_multi_downloader.html